Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
Apple Watch

Apple Watch LTE barevná korunka

Design Apple Watch je jaký je. Může se nám nelíbit, ale to je tak asi vše, co se s tím dá dělat. Já osobně bych preferoval kulatý tvar, ale je mi jasné, že některé věci by tam nemusely vypadat tak hezky uspořádaně. Určitě designéři měli v merku i takový návrh a nakonec kulatý zavrhli jako ne úplně praktický.

Nové Apple Watch třetí generace dorazila i k nám, bohužel bez LTE verze. Tipuji, že jen tak hned se u nás neobjeví, protože čeští operátoři jsou kapitola sama o sobě. Nemám je rád, nemám rád jejich politiku a primárně jejich kartel. Co mě na LTE verzi hodinek zaujalo, je červená korunka. Tady však uvažování designérů fakt nechápu. Odlišení oproti ne LTE verzi na úkor designu, nad tím prostě kroutím hlavou. Když budete mít hezký barevný pásek, tak je velmi pravděpodobné, že k té výrazné červené korunce to nebude pasovat a design tak dostane na frak. Hnus a palec dolů. Toto by se asi za Steva Jobse nestalo.

A tak si lidé musí pomoct sami. Na stránkách http://watchdots.com/ si můžete objednat různě barevné nálepky, kterými si design korunky změníte. Ať už na univerzálnější černou nebo bílou, anebo jakoukoliv jinou z jejich nabídky, která je docela obsáhlá. Není to zrovna nejlevnější, 3 nálepky za 10 dolarů, ale to asi nic, co souvisí s touto značkou. Výsledek je však velmi uspokojivý a můžete tak mít hodinky, které bych od Applu co se designu očekával v prvé řadě.

Níže můžete kouknout na video iJustine, jak to vypadá v praxi.
https://www.youtube.com/watch?v=CpJaIo10nz4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *