Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
Apple Watch

Apple Watch Series 2

Mám rád hodinky. Krásné těžké velké automaty jsou pro chlapy šperkem. Pokrok ale nezastavíš. A i když se mi design Apple Watch zas tak moc nelíbí (proč nemohou být kulaté?), tak jsem si jedny pořídil. Konkrétně Apple Watch Nike+ Series 2. A proč? Protože funkce!

Na úvod musím napsat, že na klasické automaty jsem nezanevřel a občas je nasadím. Primárně však používám Apple Watch. Proč apple, to je asi jasné. Prostě provázanost se systémem. Pokud člověk používá iphone, je to nejlepší volba.

Co to umí? Když pominu základní funkce jako zobrazování času a datumu, funkce stopek apod., tak je toho docela dost. Základem je samozřejmě měření sportovních výkonů, ať už s aplikací od Applu, anebo s aplikacemi třetích stran. Jsou voděodolné, mají zabudovanou GPS, měří tep. V provázanosti s iphonem pak umí volat, psát zprávy a mejly, chatovat. To vše v kooperaci se Siri, takže jen diktujete a vše se zaznamená. Hodinky Vás upozorní na blížící se události, zobrazí počasí, i vaše fotky. Umožní ovládat přehrávanou hudbu, používat jako spoušť foťáku v telefonu, navigovat na mapě, monitorovat spánek.

Nepotřebujete vytahovat telefon, dost věcí dokážete vyřídit skrz hodinky. Samozřejmě, člověk dokáže fungovat i bez nich, ale to bez hodně věcí.

K dispozici je spousta ciferníků, které si každý může dále přizpůsobit. Mají jednoduše vyměnitelné pásky. V podstatě se aktuálně staly mou součástí, dávám je z ruky pouze když je zapotřebí je nabít (jednou za dva dny), anebo když je tedy občas vyměním za nějakou klasiku. Tím jsem chtěl říct, že mě baví a koupil bych je znovu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *