Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
iPhone

Instalace beta iOS 11 na iphone SE

Čerstvě představený iOS 11 zvýší produktivitu hlavně na iPadu. iPad Pro se tak stane mnohem použitelnější na práci v terénu. A na to se fakt těším a vážně přemýšlím, že bych do rodiny přivítal i větší 10,5 palcový iPad Pro. Uvidíme…

Pokud si chcete vyzkoušet nový iOS, který je stále v beta verzi, není nutné se registrovat do nějakého beta programu. Stačí najet na stránku beta.applebetas.co, stáhnout profil beta verze pro vaše zařízení (iphone, ipad, watch, macOS) a restartovat ho. Následně uvidíte možnost v aktualizaci softwaru stáhnout a nainstalovat beta verzi iOS (watchOS, …).

Jedná se o beta verzi, takže určitě doporučení, abyste to neinstalovali na vaše primární zařízení, u kterého by vám jakékoliv chyby vadily.

Nainstaloval jsem betu iOS 11 na můj iPhone SE a vše vypadá zatím funkčně. Nemohu se trochu zbavit dojmu, že systémové aplikace, které prošly redesignem, jsou optimalizovány hlavně na větší iPhony. Na malém SE mi přijde vše hodně velké, takže člověk má na jedné obrazovce méně informací. To se týká třeba zpráv nebo App Storu. Přepracované ovládací centrum se mi líbí. A zbytek zjistím během používání. Jak jsem psal ale výše, hlavní plusy nového iOS budou pro iPad.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *