Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
iPad

iPad Pro 10.5

Bez poslední verze iOS 11 by byl iPad Pro pořád jen hračkou. Poslední verze iOS z něj však udělala zařízení, které z něj udělá také pracovní nástroj, který dokáže nahradit notebook. Netvrdím, že zvládne vše, a že je to věc, která Vám bude stačit na déletrvajících cestách, ale když jdete na nějakou schůzku, nebo jedete na jednodenní trip, a potřebujete mít s sebou pracovní nástroj, tak si s ním bohatě vystačíte.

Pořídil jsem 10.5 iPad Pro, k němu originální Apple klávesnici a Apple Pencil, a od té doby, když jedu na nějakou schůzku, notebook nepotřebuji. Popravdě, ani moc nepotřebuji Apple Pencil, ale třeba časem pro něj najdu větší zapojení. Aktuálně si vystačím primárně s klávesnicí a vlastním iPadem. Klávesnici jsem po dlouhém váhání a rozhodování a projíždění recenzí nakonec zvolil tu originální od Applu. Její velikost a váha byla rozhodující. Navíc částečně chrání vlastní iPad, a ve finále se na ni i dobře píše. Určitě lépe než jen na skle, bez klávesnice by serióznější práce byla utrpení, ani to nezkoušejte.

Na delší texty a projekty používám Paper od Dropboxu. Na rychlé krátké poznámky pak OneNote od Microsoftu. Pro komunikaci v týmu Twist (twistapp) od Doist (stojí za aplikací todoist). A jako todo list Microsoft To-Do, což je vlastně nástupce wunderlistu. Dělá na něm ten samý tým. A pro nějaké to menší programování na cestách jsem investoval do aplikací Coda a Terminus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *