Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
iPhone

iPhone 6s Plus

Ke své velké spokojenosti používám často iPad. Veškeré mé zkušenosti jsem sepsal v minulých článcích. A když už jsem byl v tom sladkém opojení z tohoto zařízení, tak jsem se rozhodl, že dám šanci i iPhonu. Samozřejmě, toto nebyl ten jediný důvod. Tím podstatnějším byla práce a možnost tak testovat webové stránky na různých telefonech. A také, do budoucna, testovat mobilní aplikace.

Nelíbí se mi navíc momentální politika Microsoftu ohledně Windows. I když používám Lumii 950 a jsem víceméně spokojen, tak vyhlídky, ať se může marketingové oddělení Miscrosoftu snažit jak chce, nevidím moc růžově. Jasně, mohu zkusit Android, ale ten je tak roztříštěn, že dám raději přednost systému Applu a provázanosti mezi jeho jednotlivými zařízeními. A když už vlastním ten iPad…

Abych navnadil více, na konci roku mi přijde nový MacBook Pro. Ano, ten mnohými zatracovaný s touchbarem. O tom budu referovat po Novém roce. Switch na Apple je tedy nastartován.

iPhon nový nebo ojetý? Velký nebo malý? Letošní model nebo nějaký starší? To byly základní otázky, které jsem potřeboval zodpovědět před vlastní koupí. A samozřejmě také ta důležitá, kolik do toho vrazit peněz?

Jednoznačně nový. A to z toho důvodu, že ojeté jsou drahé. Na to, že už jsou používané, tak rozdíl mezi novým a ojetým není nikterak závratný. A záruka navíc se prostě hodí. Rozdíly mezi iPhone 7 a iPhone 6 pro mě vyšly vítězně ku prospěchu 6. Lepší foťák moc neocením, o něco větší výdrž také ne. A větší výkon bude v podstatě nepozorovatelný. Pro věci typu prohlížení webu, nějaké ty základní aplikace jako facebook apod., si prostě výkonnější model neobhájím. A velikost? Tady jsem dal trochu na doporučení, a to vzít Plus verzi. Lepší rozlišení, větší výdrž. Ale ta velikost, no, je to dost pádlo. A relativně těžké pádlo.

Barva? Jednoznačně vyhrála Space Gery, aby mi to ladilo k iPadu. Velikost mi stačí 32GB. Zkušenost s iPadem, kde mám 128GB, mi říká, že to bude pro mé účely dostatečné. A příští rok, až vyjde iPhone 8, pak teprve budu uvažovat o nějaké větší variantě co se místa týče. Nicméně, to až jak bude iPhone 8 vypadat, a zda budu s používání toho nově koupeného spokojen. Každopádně rozhodnuto. Nový iPhone 6s Plus, Space Grey, 32GB.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *