Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
iPhone

iPhone X – revoluce

 

Pokud na to ty prachy máte a jste s tou cenou smířeni, jděte do něj! I pokud ve vás hlodá nějaká pochybnost a ta cena se vám fakt nezdá, a že je nasazena hodně vysoko, tak to musím zopakovat, kupte si ho, litovat nebudete.

A teď k tomu hlavnímu podrobněji. Když jsem přecházel z lumie na iphone 6s plus, byly primárně dvě věci, které se mi nelíbily. Chybějící bezdrátové nabíjení a fyzický home button. Kdo jednou bezdrátové nabíjení okusí, už nechce jinak. Říkejte si co chcete, ale taková je má osobní zkušenost a všech co znám a okusili. S novým iphonem vyřešeno. A co se týče domovského tlačítka, tak určitě víte, že tady je to vyřešeno také, protože žádné není, a je Face ID a gesta. A toto, toto si zamilujete!

Na lumii bylo odemykání přes xicht pomalé, chybové, nepoužitelné. Na iPhone X to funguje. A funguje to parádně. Jak co se týče rychlosti, tak spolehlivosti. Fakt si nemohu stěžovat. Na gesta pro návrat na homescreen a přepínání aplikací jsem si zvykl opravdu rychle. Mačkání tlačítka je minulostí a toto je něco, co jsem si opravdu oblíbil. Jakási přirozená plynulost při používání působí tak, že jiný mobil nechci a těch utracených peněz nelituji.

Konečně tady nejsou tak velké rámečky. Úplně bezrámečkové to není, ale dejme tomu, že to tak budeme prezentovat – marketing. Každopádně, i když tam malý rámeček je, tak je to OK a telefon je malý a přitom má velký displej. Výřez v horní části kvůli kameře v podstatě nevnímám, takže tady je to v pohodě. Dokázal bych si ten telefon představit ještě o centimetr na výšku nižší, a pořád by byl dostatečně velký.

Zbytek jsou už jen takové perličky. Parádní OLED displej, vylepšená kamera a optická stabilizace, portrétní mód, animoji (ehm). Ve finále mega spokojenost. Uvidíme za půl roku, pokud se nic nepodělá a iOS bude dostávat aktualizace, které posunou celý systém ještě dál (protože dokonalý není), tak nebude důvod k nespokojenosti. Zatím převládá nadšení!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *