Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
Nezařazené

iPure

iPure. Nový český elektronický magazín o Applu, který vychází jednou týdně. Svou cestu začal na startovači, kde vybral úctyhodných téměř 280 tisíc korun. Byl jsem také mezi přispěvateli a na rok si jej předplatil. Za námi jsou tři čísla a mohu tedy trošku rozjezd okomentovat.

Ve zkratce – pro fanoušky applu je to povinnost. Jednou týdně několik desítek stránek kvalitního čtení v hezkém designu. Na iPadu je to krása a je to radost číst. Nejsou to krátké zprávy, ale ucelené delší články a recenze. Paráda. Nezbývá, než doufat, že autoři neusnou na vavřínech a tu prozatím nastavenou laťku udrží, případně budou nadále zvyšovat. iOS aplikace by byla opravdovou lahůdkou.

Díky startovači bylo předplatné za příjemnou cenu – STANDARD za 1200,-. Po roce asi přejdu na BASIC,  protože 2400,- za STANDARD na 14 měsíců je už docela dost a týdenní PDF verze bude pro mne dostatečná. Takže BASIC předplatné 1200,- na 14 měsíců, tzn. 85,- měsíčně, je OK. Kdyby to bylo více, tak bych už hodně váhal.

Pokud jste to tedy ještě nezaznamenali, tak navštivte iPure.cz. První číslo máte zdarma a můžete tedy sami posoudit, jestli to stojí za to. Za mě ano.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *