Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
iPhone

Kožené pouzdro pro iPhone 6S Plus

V electroworldu měli (a zatím ještě pořád mají) akci na originální pouzdra pro šestkové iPhony. Nakonec jsem se rozhoupal a peníze do jednoho z nich investoval. Samozřejmě to znamená schovat vlastní design telefonu, což je poměrně škoda. Na druhou stranu, člověk tím získá nějakou tu ochranu navíc.

Prostudoval jsem různé recenze, zda zvolit pouzdro levnější silikonové, anebo kožené. Vyhrála kůže. Nemělo by to tolik klouzat, mělo by to lépe vypadat, a mělo by to mít lepší trvanlivost. Po pár letech by to měl vypadat relativně stejně. Silikon se poškrábe snáze a tak je náchylnější k čím dál horšímu vzhledu.

Zbývalo vyřešit, jakou barvu. Do finále se dostala půlnočně modrá a černá. Líbí se mi obě, ale nakonec jsem zvolil o něco decentnější černou. I když ta modrá, ta mě láká pořád. Každopádně za necelou tisícovku dobrý kauf. Originální cena je přitom na necelých patnácti stovkách. Nikde nic nevrže a pouzdro dokonale sedí. Vše vypadá v pohodě. Jasně, je to pouzdro a originální telefon bez pouzdra vypadá holt lépe, ale pro ten mírnější pocit klidu, to za to stojí. A aspoň mi už nevystupuje čočka foťáku na zádech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *