Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
iPhone iPad

Lamax Beat Sounder SO-1

iPad Pro má tak kvalitní repráky, že se až člověk diví, jak je do takové placky nacpali. Předchozí modely nikoliv. Mobily jsou na tom obdobně. Poslední generace mají zvukový projev výrazně lepší. Ale, přece jenom, i když jde v tomto ohledu technika pořád dopředu, tak si občas říkám, že bych z toho potřeboval vymáčknout něco víc.

A tím více mám na mysli externí reprák. Nějaká bluetooth přenoska, která se bude dobře poslouchat. Kterou budou moci poslouchat i ostatní, když bude zapotřebí. Něco, co dokáže fungovat pár hodin bez proudu. A co vydrží pár kapek, když začne pršet.

A tak jsem začal pátrat po nějakém bezdrátového reproduktoru. Nejprve do tisícovky, pak jsem hranici posunul na dva. A nakonec ji posunul až na dva a půl tisíce. Nechci chrastítka, na to stačí integrované reproduktory.

Po několika hodinách pátrání, koukání na YouTube videa, jsem zakotvil u Lamaxe. A po praktických zkušenostech mohu shrnout, že cena odpovídá kvalitě a výkonu. Hudba se zapnutým s-bassem je výborná. Na mluvené slovo je lepší s-bass vypnout. Výdrž jsem nijak kontinuálně netestoval, ale nabíjím opravdu minimálně. A přenositelnost je parádní.

Pokud tedy hledáte kvalitní, malou, bezdrátovou přenosku, tak Lamax Beat Sounder SO-1 mohu s klidným svědomím doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *