Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
iPad

Pouzdro na iPad

Konečně mi po pár týdnech dorazilo pouzdro na iPad. Vybíral jsem kožené, hnědé, tak aby co nejlépe ladilo k mému telefonu, který má zadní kožený Mozo kryt. Chtěl jsem, aby se dal iPad v pouzdru postavit a člověk tak mohl sledovat cokoliv bez nutnosti vytvářet nějakou podpěru, nebo jej držet v ruce. A když už, tak aby bylo možno sledovat jak horizontálně, tak vertikálně.

Hledal jsem takové pouzdro na serveru aliexpress.com. Doprava zdarma a příjemné ceny oproti místním eshopům. A samozřejmě velký výběr. Nakonec jsem vybral toto kožené pouzdro. Cena $15.19. A mé první zkušenosti?

Pouzdro vypadá výborně, bytelně, zpracování kvalitní. Má vyříznuté otvory pro lightning konektor, sluchátka i kameru. iPad se vloží do plastového rámečku, který obsahuje všechna potřebná tlačítka, takže není problém s jakýmkoliv ovládáním. Zezadu má pouzdro otočný mechanismus, takže lze jednoduše iPad otočit do požadované polohy. Pouzdro má magnetickou sponku, která se lehce odepne. iPad se sám po zavření krytu vypíná, a naopak po otevření zapíná, to je dost dobrá vychytávka.

Jediné negativum, na které jsem přišel, je hmotnost. Samotný iPad bych si dokázal představit lehčí, je to tak na hraně. Pouzdro tomu však dodává ještě dalších 320 gramů navíc. Z hlediska dlouhodobějšího provozu v rukách to tedy není moc pohodlné a iPad bude asi často putovat z pouzdra a do pouzdra, dle potřeby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *