Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
iPad

Příslušenství – Apple TV

Pokud si jednou pořídíte iPad či iPhone, zachytíte se na udičku jménem Apple business. Budete kupovat aplikace, budete potřebovat příslušentsví. Abyste mohli poslouchat hudbu, převedli obraz do monitoru, apod. Počítal jsem s tím. Apple, ač jeho produkty nepoužívá zdaleka většina, naopak, je nejcennější značkou světa. Mají výborný marketing, relativně kvalitní produkty, a vysoké (!) ceny.

Z aliexpressu jsem si objednal kryt. Chtěl jsme kožený, v barvě ideálně stejné jako má můj telefon. A aby šel iPad opřít jak horizontálně, tak vertikálně. Snad bude pasovat, pár dnů to potrvá, než dorazí.

Uvažoval jsem o nějaké bluetooth klávesnici, nakonec jsem to zavrhl. Psaní na displayi je víceméně v pohodě, na dlouhé romány to asi není, ale dá se s tím vyžít.

Čemu jsem ale nakonec neodolal, byl apple TV. Pořídil jsem starší, třetí generaci. Měla by dorazit zítra. Proč třetí? Nepřijde mi, že potřebuji funkce z té čtvrté. Cenově je to navíc o dost jinde. Měl bych být schopen napojit na televizi přes hdmi, případně na druhý monitor co mám a zvuk přes digitální kabel dostat do zesilovače. Důvodem koupě je to, že některé nenáročně věci provádím místo na počítači na iPadu, i když u něj sedím. Třeba přehrávání některých videí typu dvtv na pozadí, nebo čtení facebooku. Navíc, nemám chytrou televizi, ale má hdmi vstup, a je jednodušší přehrávat věci z ipadu, než vytahovat a propojovat notebook. Podám zprávu, až tato magická krabička dorazí a otestuji ji.

Každopádně, už to cítím. Ovečky dělají bééé a já už se lapám. Zatím však bečím spokojeně. Protože to dělá to, co od toho očekávám. Za kvalitní služby jsem navíc ochoten pustit chlup, i když tady těch chlupů není zrovna málo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *