Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
Apple Watch

Řemínky k Apple Watch

Pokud si chcete koupit další řemínky k vašim apple watch, zabrousíte asi nejdříve přímo na stránky apple. Ceny řemínků začínají na 1490,-, a to je fakt pálka. Kožené za 4490,-, ocelové za 14490,-. Chcete-li si jich koupit více, vaše peněženka se řádně protáhne. Řemínky jsou sice kvalitní, ale extrémně předražené. Snad nejvíce ze všech věcí, které Apple prodává.

Pokud se Vám nechce dávat tolik peněz a jiné řemínky chcete, je logickou volbou pohlédnout se na ebay nebo aliexpress. Sám jsem na aliexpress zabrousil, a čtyři řemínky koupil. V košíku jsem jich měl nicméně asi 8, co by se mi líbily 🙂 Je zapotřebí vybírat podle velikosti hodinek, a podle barvy. Hodinky mám černé, a dle toho jsem to ladil.

Nejlevnější je černý nylonový, za 7.38 $. Prodejce jej již nenabízí, ale u ostatních k mání je, třeba zde. Je to černá varianta. Řemínek je fajn, na takové běžné nenápadné nošení pro každou příležitost. Další je oranžový gumový řemínek za 11.89 $. S černou sponkou. Od tohoto prodejce. Výrazná barva a gumový materiál hodící se pro sport, nebo každodenní nošení, zvlášť v létě. K vodě ideální. Za 12.99 $ jsem pořídil černou ocel. Dorazila i s nářadím pro případné zmenšení/zvětšení, což bylo zapotřebí. Vypadá výborně a hodí se do města i pro slavnostnější příležitosti. Nejvíce, a to 19.19 $, jsem utratil za hnědou kůži. Je sice o něco dražší, než všechny ostatní, ale je opravdu luxusní a kvalitní. Příležitost pro nošení obdobné, jako s ocelí.

Není to tak dlouho, co jsem všechny pořídil, nicméně v tuto chvíli jsem se všemi spokojen. Samozřejmě, více ukáže až čas, ale aktuálně je můj pocit takový, že se to vyplatí rozhodně více, než koupit přímo z apple store. Nesrovnatelná cena a naopak srovnatelná kvalita.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *