Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
iPhone

Sluchátka BeatsX

Z apple store mi dnes dorazila sluchátka, na která jsem se fakt těšil. Už dlouho jsem po nějakých bluetooth pokukoval. Přece jenom, občas je fajn mít něco podobně skladného na cestách, nebo při běžném domácím provozu, kdy člověk nesedí na místě, ale je v pohybu. Pro kvalitní domácí poslech mám drátová uzavřená Sennheiser HD 598, mohu doporučit, a stejně tak, po jednom dni používání, mohu doporučit BeatsX.

V prvé řadě jsem nejprve, jako asi každý, zaměřil svou pozornost na AirPods. Dvě věci, které mne od koupě odradily. Tou první je, že i když jsou tak krásně bezdrátová jak to jen jde, tak hrozba toho, že se mi třeba jedno z nich nějak ztratí, je vyšší. Navíc, strhnout a ukradnout je z hlavy třeba v metru bude o dost jednodušší. A vzhledem k ceně, je to prostě mínus. Druhou věcí je kvalita poslechu. Od podobných pecek se nedají čekat zázraky, ale když už je člověk na nějakou kvalitu navyklý, tak ji chce co možná nejvyšší i od takových malých sluchátek. A AirPods dle všech možných recenzí na tom nejsou nejlépe.

Beatsy obecně nejsou považovány za kdovíjaký etolon v přednesu. Naopak, jsou cíleny na basy, ale hodně lidem se to líbí. A pak, mají dobrý marketing. Stejně jako Apple…jo, ono to je Apple 😉 Dle všech recenzí se však BeatsX povedly právě v tom, že jsou co se kvality zvuku týče lepší, než AirPods, a nejsou tak zkryplené, jako jiné modely stejnojmenné značky. Mohu jednoznačně potvrdit. Basy maj, to ano, ale nejsou nijak šílené a jako celek je to výborné. Je však zapotřebí si vrazit špunty do toho ucha pořádně, aby vše těsnilo, a pak dostanete opravdu dobrý zvuk.

Barvu jsem nakonec vybral šedou. Klasiku černou či bílou jsem nechtěl, a modrá mi přišla až moc. Šedá je pěkná decentní. Jsem komplet space grey. Dráty vůbec nevadí. Ovládání na nich jako zvýšení/snížení hlasitosti, pauza, jsou bezva. Oproti AirPods, kde se tohle neřeší a člověk musí žádat Siri anebo to dělat přímo na mobilu. Co se ceny týče, nic levnějšího ve stejné kvalitě a se stejnými funkcemi nekoupíte. Rychlé spárování s Apple zařízeními díky W1 chipu. Po jednom dnu používání jasný závěr, a tím je spokojenost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *