Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
iPad

Stojan pro iPad

Jelikož nemám iPad pořád v pouzdru, o kterém jsem psal dříve, potřeboval jsem vyřešit nějaký stojan, na kterém by mi iPad, jak jinak, stál. Je to pohodlné při případném sledování videí, dobře to vypadá, pokud se správně vybere, a také to šetří místo na stole.

Požadavek byl pro mě jasný – stříbrná barva a kov. Nechci žádnou umělou hmotu, ani dřevo. Klasicky jsem nejprve projížděl aliexpress, ale prostě jsem si tam nemohl vybrat. Vše mi přišlo takové nijaké, a když už, tak na číňany drahé. Zkusil jsem eBay, a tam už jsem si vybral. Což o to, ono to je ve finále stejná Čína stejně jako aliexpress, a navíc často ani nezasílají do ČR. Ale to se dá vyřešit správným nastavením filtrů.

Spolu se stojanem na iPad jsem objednával ještě stojan na MacBook Pro. O tom napíšu příště. Každopádně obojí dorazilo za necelý měsíc od objednání, takže klasika.

Stojan jsem koupil tento, v přepočtu za 328 Kč. Je bytelný a vypadá dobře. iPad se v něm nijak nekinklá a je stabilní. Jak ve vertikální poloze, tak i v horizontální. Jedinou drobnou výtku mám k úhlu naklonění. Ideální by bylo možno si jej alespoň v nějakém menším rozsahu nastavovat, to ale nejde a přijde mi, že by to mohlo být nakloněno o něco méně. Když se na něj koukám z větší vzdálenosti, tak bych menší náklon ocenil. Ale je to jen drobný detail, protože z dálky to člověk sleduje minimálně, a použitelné to je i tak.

Každopádně za mě palec nahoru a koupi doporučuji. I když je to velmi krátkodobá zkušenost, u které však budoucnost nic nezmění. Na tom kusu kovu se asi jen tak něco nezkazí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *