Apple Lokace

Najdi si svůj produkt! Osobní zkušenosti nejen s iPhony, iPady, MacBooky.
MacBook Pro

Stojan pro MacBook Pro

Pokud chce člověk používat notebook pasivně, tzn. jen jako zobrazovadlo nějakého obsahu, je fajn mít jeho display ve vyšší poloze. Hledal jsem tedy nějaký stojan, za rozumné peníze, z kovu. Aby mi designově pasoval na stůl, tak klasika ve stříbrné barvě. Zabralo to dost času nějaký rozumný najít, ale nakonec se povedlo. Pořídil jsem tento stojan z eBaye.

Levnější než ten, co mají přímo v Apple Store. Ten se mi také líbí, a hlavně mě lákala jeho space grey varianta. Nicméně cenově je to o pětistovku dražší, a to mi přišlo dost, jen za barvu. A navíc, není otáčecí. Tím se dostávám k tomu stojanu, který jsem nakonec pořídil. Vše je na jedničku. Obsahuje navíc otáčecí mechanismus, kdy je možné se stojanem točit, protože je na kulatém podstavci. Vše je stabilní, takže se jen tak sám při lehkém požduchnutí neotočí.

Samozřejmě, je možné tam vrazit notebook jiných značek. Ale měl by být přiměřeně tenký. Velikost zvládne od malých až po 17ku. Tedy dost univerzál. Parádní je, že se získá i místo pod ním, takže ideál pro odložení zápisníku, mobilu, flešky, a podobně. Celkově hodnotím velmi pozitivně, koupil bych znovu. Jen ta space grey mě láká, proč ji nemají taky?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *